بعضی اوقات در تعطیلات خود نیاز به تعطیلات دارید. سفر می تواند استرس زا باشد ، برخی از انواع آن به ویژه از این رو است. به عنوان مثال ، تعطیلات خانوادگی درام ساخته شده است ، بدون توجه به خانواده شما چقدر خوب است. بنابراین این نکته استراحت شما است: هر روز صبح به سالن ورزشگاه در هتل تور بدروم بروید.

مطمئناً می توانید تعطیلات خود را به عنوان زمان استراحت از برنامه تمرین خود مشاهده کنید. این مجاز است اما یک یا دو سال پیش شروع کردم به کار کردن در هر مسافرت که برای کار بروم ، وقت خود را شروع کنم و فهمیدم که به جای اینکه احساس کنم کار بیشتری برای انجام دادن دارم ، تمرین صبحگاهی یک روال راحت و یک اعتماد به نفس است. : هرچه ممکن است در بقیه روز در انتظار من باشد ، من قبلاً چیزی را قبل از صبحانه انجام داده بودم.

هفته گذشته ، من تصمیم گرفتم برای یک تعطیلات خانوادگی همان منطق را اعمال کنم. و به جای اینکه با یک سالن هتل شلوغ کار کنم ، یک هفته گذرگاه را به یک سالن ورزشی خریداری کردم که بتوانم آسانسورهای هالتر را که معمولاً در خانه انجام می دهم انجام دهم. من هر روز یک ساعت را در آنجا می گذراندم و به نوعی کل تعطیلات خیلی راحت تر از گذشته می گذشت.

در ابتدا احساس کردم باید بخاطر تمرینات تعطیلم عذرخواهی کنم - اما بعد چند نفر در مورد انجام همان کارها به من گفتند. ویرجینیا اسمیت ، مدیر عامل ما ، به من گفت: "وقتی ماه گذشته در لندن بودم دو کلاس کلاس پیلاتس را رزرو کردم و خیلی خوشحال شدم." "آنها مرا به محله ای بردند که در غیر این صورت چیزهای زیادی را ندیده بودم و باعث شدند از نظر جسمی و روحی بسیار بهتری احساس کنم."
چگونه فرار خود را انجام دهیم

ابتدا بفهمید که چه نوع تمرینی را می خواهید انجام دهید و از کجا می توانید این کار را انجام دهید. هر شهری گزیده ای از استودیوهای یوگا ، استودیوهای دوچرخه سواری ، سالن های دارای شماره استاندارد و موارد دیگر را در اختیار خواهد داشت. اگر در خدمتی مانند Classpass مشترک هستید ، گزینه های آنها را در قسمت مقصد خود بررسی کنید. بسیاری از سالن های ورزشی و استودیوها نرخ روزانه یا هفتگی را در وب سایت خود لیست نمی کنند ، اما در صورت ارسال ایمیل یا تماس با شما ، معامله ای را برای شما قطع می کنند.

اگر در حال وزنه برداری یا وزنه برداری المپیک هستید ، اغلب آسانترین راه برای تمرین این است که به دنبال یک جعبه CrossFit در این نزدیکی باشید. برنامه کلاس خود را برای زمان "ورزشگاه آزاد" که کلاسها در جلسه نیستند ، بررسی کنید و شما می توانید هالتر را بارگیری کنید و هر کاری را که دوست دارید با آن انجام دهید.

اگر دیدن محلات جدید چیزی است که بعد از آن واقعاً واقع شده اید ، یک مسیر دوچرخه سواری یا دوچرخه را در نظر بگیرید - یا حتی یک پیاده روی کنید! (بعضی از هتل ها اگر از میز جلو بخواهید مسیرهای اجرا را توصیه می کنند.) در حقیقت ، اگر ورزش نمی کنید بلکه فقط به تنهایی نیاز دارید ، به خانواده خود بگویید که می خواهید "یوگا" انجام دهید و سپس فقط یک مکان آرام برای نشستن روی حصیر پیدا کنید.

منبع

مسافرت ، ,یک ,انجام ,تعطیلات ,کنم ,سالن ,را در ,خود را ,انجام دهید ,می توانید ,هر روزمنبع

سواحل رایگان سارگاسوم

نحوه جلوگیری از تله های توریستی در هنگام مسافرت

بلیط هواپیما

عید غدیر

هر روز در تعطیلات به بدنسازی بروید

نحوه مقابله با کنسل شدن پرواز به دلیل اعتصابات

کارهای برتر در کوالالامپور

مشخصات

آخرین جستجو ها

طراحی سایت / سئو سایت / تبلیغات گوگل سایت دکتر هومان شفاعی متخصص ارتودنسی در مشهد دانلود فایل آموزش سنتور خرید اینترنتی قطعات بیل مکانیکی 220 تخفیف خرید کفپوش پارکت فارسی دانلود ابزار شبکه آسیاب